Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Złocieńcu
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Spis zgłoszonych interpelacji w kadencji 2014 - 2018

Spis zgłoszonych interpelacji

Zbigniew Albiniak - Radny Miejskiej w Złocieńcu kadencji 2014 - 2018


 1. XI sesja Rady Miejskiej – 28 maja 2015 roku - Interpelacje w sprawie zabrudzonych i pokrytych rdzą lamp oświetleniowych oraz w sprawie znaków drogowych, tabliczek z nazwami ulic, które są poprzechylane, powyginane i brudne.
  Informacja w sprawie przekazania interpelacji do Rejonu Usług Oświetleniowych w Szczecinku - TREŚĆ INFORMACJI
  Odpowiedzi udzielił Burmistrz Złocieńca Krzysztof Zacharzewski - TREŚĆ ODPOWIEDZI
 2. XVII sesja Rady Miejskiej - 26 listopada 2015 roku - w sprawie 3 zdekompletowanych progów zwalniających na Osiedlu Czaplineckim przy ulicy Obrońców Westerplatte, ulicy Zwycięstwa i ulicy Zdobywców Wału Pomorskiego.
  Odpowiedzi udzielił Burmistrz Złocieńca Pan Krzysztof Zacharzewski.
 3. XXVII sesja Rady Miejskiej - 29 września 2016 roku - w sprawie zamontowania progów spowalniających na ulicy Wyzwolenia (na odcinku od skrzyżowania ulicy Czaplineckiej z ulicą Wyzwolenia do skrzyżowania ulicy Wyzwolenia z ulicą Włókienniczą) z uwagi na wzmożony ruch pojazdów.
 4. 14 marca 2017 roku - w sprawie wymiany pięciu płyt drogowych przy ulicy Jana Pawła II ze względu na zły stan techniczny.
  Odpowiedzi udzielił Burmistrz Złocieńca Pan Krzysztof Zacharzewski.
 5. XXXVI sesja Rady Miejskiej - 25 maja 2017 roku - w sprawie usunięcia zapadliska na parkingu przy ulicy Obrońców Westerplatte 3.
  Odpowiedzi udzielił Burmistrz Złocieńca Pan Krzysztof Zacharzewski.
 6. XL sesja Rady Miejskiej - 26 października 2017 r. - w sprawie odprowadzenie wód opadowych z ulicy Tkackiej. Odpowiedzi udzielił Burmistrz Złocieńca Pan Krzysztofa Zacharzewski: Temat jest niezmiernie złożony, bo nie mamy tam zaplanowanej sieci deszczowej i nie ma możliwości żeby te wody zebrać. Podchodziliśmy dwa razy do tego, bo co roku na Tkackiej jak ta nadmierna ilość wody. Temat znamy i w miarę możliwości postaramy się interweniować, nawet doraźnie.
 7. XLII sesja Rady Miejskiej - 30 listopada 2017 roku - w sprawie poprawy zamknięć bram na cmentarzu komunalnym.
  Informacja o przekazaniu interpelacji do Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Złocieńcu.
 8. XLII sesja Rady Miejskiej - 30 listopada 2017 roku - w sprawie przedłożenia informacji na temat stanu przygotowania gminy do sezonu zimowego (sprzęt jaki jest na wyposażeniu, kolejność odśnieżania dróg i chodników zarówno w mieście jaki i na terenie sołectw).
  Odpowiedzi udzielili: Burmistrz Złocieńca Pan Krzysztof Zacharzewski oraz Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Złocieńcu.
 9. XLIX sesja Rady Miejskiej - 24 maja 2018 roku - w sprawie ubytków w nawierzchni, które nie zostały wypełnione na parkingu przy ulicy Obrońców Westerplatte 3 przy Spółdzielni Mieszkaniowej.
  Odpowiedzi udzielił Zastępca Burmistrza Złocieńca Pan Natan Fiutowski.
 10. LII sesja Rady Miejskiej - 27 września 2018 roku - w sprawie powiększających się ubytków w asfalcie na skrzyżowaniu ulicy Czaplineckiej z ulicą Wyzwolenia.
  Odpowiedzi udzielił Zastępca Burmistrza Złocieńca Pan Natan Fiutowski.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Ireneusz Sabat 27-01-2015 13:51:15
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dorota Kowalczyk 27-01-2015
Ostatnia aktualizacja: Dorota Kowalczyk 28-12-2018 07:58:08