Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Złocieńcu
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Lista zgłoszonych zapytań w kadencji 2014 - 2018

Lista zgłoszonych zapytań

Elżbieta Frankowska - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Złocieńcu kadencji 2014 - 2018


 1. IV sesja Rady Miejskiej - 29 grudnia 2014 roku - Czy zostaną dokończone prace naprawcze chodnika przy ulicy 11-go Listopada? Na ulicy dokonano wymiany krawężnika natomiast sam chodnik jest w złym stanie (usuwanie się płytek) i taki stan zagraża bezpieczeństwu przechodniów.
 2. IX sesja Rady Miejskiej - 26 marca 2015 roku - Czy jest możliwość wykonania pasa zieleni lub postawienia kwietników, które odgrodziłyby od ulicy Krętej parking znajdujący się między ulicą Sikorskiego, a ulicą Krętą?
  Odpowiedzi udzielił Burmistrz Złocieńca Pan Krzysztof Zacharzewski. 
 3. IX sesja Rady Miejskiej - 26 marca 2015 roku - Czy można wykonać oświetlenie cmentarza przy pomocy lamp solarnych lub hybrydowych? Odpowiedzi udzielił Burmistrz Złocieńca Pan Krzysztof Zacharzewski: Na cmentarzu przebywa się zazwyczaj w dzień, więc przy wielu potrzebach doświetlenia innych miejsc w mieście i gminie, nie byłoby zasadnym wykonywać oświetlenia na cmentarzu. Ponadto zastosowanie lamp solarnych byłoby utrudnione ze względu na zacienienie tego terenu.
 4. XI sesja Rady Miejskiej - 28 maja 2015 roku - Czy zostanie sprzątnięta ścięta trawa, która po wyschnięciu jest rozwiewana przez wiatr i zaśmieca chodniki oraz ulice?
  Odpowiedzi udzielił Burmistrz Złocieńca Pan Krzysztof Zacharzewski.
 5. XVIII sesja Rady Miejskiej - 22 grudnia 2015 roku - Zapytanie w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców Złocieńca po dwóch napadach z bronią w ręku na lokal usługowy przy ulicy Krętej oraz sklep przy skrzyżowaniu ul. 5-go Marca i ul. Piłsudskiego.
 6. XXXV sesja Rady Miejskiej - 27 kwietnia 2017 roku - Jakie zostaną podjęte działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ulicy Włókienniczej z ulicą Mickiewicza?
 7. L sesja Rady Miejskiej - 28 czerwca 2018 roku - czy, na wypadek sytuacji losowych, będą zapewnione pokoje interwencyjne, które do tej pory znajdowały się w budynku przy ulicy Kościelnej?
  Informacja o przekazaniu zapytania do Kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Złocieńcu.
  Odpowiedź Kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Złocieńcu.
  Informacja o przekazaniu zapytania do Pełnomocnika ds. profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom w zakresie alkoholizmu i narokomanii w gminie Złocieniec.
  Odpowiedź Pełnomocnika ds. profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom w zakresie alkoholizmu i narkomanii w gminie Złocieniec.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Ireneusz Sabat 27-01-2015 13:50:33
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dorota Kowalczyk 27-01-2015
Ostatnia aktualizacja: Dorota Kowalczyk 30-07-2018 14:01:44